Извучене групе за 15. „Градски турнир 2021“ у Мркоњић Граду

 

Одржано је извлачење група за предстојећи 15. “Градски турнир 2021” у Мркоњић Граду  у организацији општине Мркоњић Град  и КМФ Полицајац.

Извлачење је обављено у три категорије, и то, у сениорима, ветеранима и јуниорим, а наградни фонд ће бити 6.500 КМ.

У наставку погледајте саставе група у три извучене категорије.

Категорија  СЕНИОРИ:

Група А

1.      КМФ Полицајац Бања Лука

2.      С.У.Р. Три Јелена Рибник

3.      Лион д.о.о. Градишка

Група Б

1.      Ауто-отпад Думан Бјелајце

2.      Кафе бар Фама ест Бања Лука

3.      Нови дом код Миће & Кафаница Мркоњић Град

Група Ц

1.      КМФ Добој

2.      Зуке-Бенд Власиње

3.      Ауто школа Обрадовић

Група Д

1.      МНК Неимар Зеница

2.      Кафе Флорес Бања Лука

3.      Ин фоод Бања Лука

Група Е

1.      Пекара Обелих Котор Варош

2.      МНК Чилин Млин Ливно

3.      ФК Слобода Мркоњић Град

Група Ф

1.      ОПГ Блажевић Јајце

2.      Мркоњић путеви д.о.о. Мркоњић Град

3.      Кафе клуб Пикассо Мркоњић Град

Група Г

1.      С.У.Р. Дринић & Кафе бар Шампион Лакташи

2.      Ред Фох Пуб Бања Лука

3.      Шатори Кнежевић Кетеринг

Група Х

1.      Аутосервис Басара Бугојно

2.      Малиновић д.о.о. Шипово

3.      Кафе Сани Крупа на Врбасу

Група И

1.      Мандић-комерц Дервента

2.      Шлеп  служба – Кикерс Олово

3.      Шеки из Граца

Група Ј

1.      КМФ 33 Панчево

2.      Јајце

3.      Бочац

 

Категорија  ВЕТЕРАНИ:

 Група А

1.      КМФ Полицајац Бања Лука

2.      Хидраулика Еурофлех- Роси Бања Лука

3.      Ас Спорт Бања Лука

Група Б

1.      АМ Спорт Бања Лука

2.      Електрообнова д.о.о. Бања Лука

3.      Буки-ас Ацо Станчевић

Група Ц

1.      Кафе бар Централ Велика Кладуша

2.      Ресторан Ројал & СТР Нени Бјелајце

3.      Кафе бар Дионис Мркоњић Град

Група Д

1.      Лауш

2.      Кафе бар Зам Бјелајце

3.      СШЦ Рекреативац

Категорија ЈУНИОРИ:

Група А

1.      ОФК Спартак Бања Лука

2.      НМС-Промет д.о.о. Мркоњић Град

3.      Derby County

Група Б

1.      Лимарија Терзија & Мркоњић-Ехпрес Мркоњић Град

2.      АЦ Милан

3.      MIKI-COMPANU д.о.о.Рибник

Група  Ц

1.      КМФ Теслић

2.      ФК Слобода Мркоњић Град

3.      Шеки из Граца

У кетегорији СЕНИОРИ даљи пласман обезбједиће десет првопласирани екипа из наведених група и двије најбоље другопласиране.

У категорији ВЕТЕРАНИ, даљи ток такмичења обезбиједиће из сваке групе по двије првопласиране екипе, док ће у категорији ЈУНИОРИ, у даљи ток такмичења обезбиједити три првопласиране екипе из наведених група и једна најбоља другопласирана.

Организацини одбор!

  • 21.1.2021. године

Коментари


:) :D ^_^ *_* :P :( :| xD