ФК „Слобода“ убједљиво побједила екипу ОФК „Полет“

Комплетирано је 18. коло Друге лиге Републике Српске група Запад. Слобода је у Мркоњић Граду убједљиво побиједила Полет са резултатом 5:1.

Фудбалери Слободе из Мркоњић Града  су на прави начин искористили кикс Лакташа тако што су пред домаћим навијачима савладали Полет из Брода са 5:1.

Дуго је требало Слободи да сломи отпор гостију, а први гол је дошао у 36. минуту када је мрежу затресао Драган Домузин. Само три минута касније изједначио је Александар Кондић што је био резултат првог полувремена.

У наставку потпуна доминација екипе из Мркоњића. Домузин је својим другим голом из 48. минута вратио предност домаћинима, а Стефан Савић у 71. повећао на 3:1.

Четврти гол дјело је Огњена Солдата, а судбину Полета запечатио је Марко Никић у 89. минуту сусрета.